O nas

Muzykanapograniczu.pl to strona internetowa założona w 2018 roku przez entuzjastów gitar, wieloletnich muzyków i nauczycieli gry na gitarze. Dziś jesteśmy zaangażowani w tworzenie pomocnych i praktycznych zasobów dla gitarzystów, uczniów i nauczycieli gry na instrumencie. Nasze treści są dokładne, wysokiej jakości i koncentrują się na odpowiedziach na pytania dotyczące sprzętu gitarowego, lekcji, produkcji muzycznej i najlepszych praktyk związanych z brzmieniem.

Dbamy o jakość tego, co publikujemy, zarówno pod względem trafności, prezentacji, użyteczności, jak i poprawności. Każdy z nas kto pisze artykuły na tej stronie, to prawdziwy pasjonat gitary i muzyki. Co więcej, wszyscy współpracownicy to dobrze wykształceni, profesjonalni muzycy, którzy mają kwalifikacje do wypowiadania się na tematy, o których piszą.

Kilka słów od zespołu Muzyka Na Pograniczu

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co robimy na MuzykaNaPograniczu.pl. Każdego dnia pomagamy muzykom, od początkujących po ekspertów, znaleźć odpowiedni dla nich instrument, a także dowiedzieć się nowych rzeczy o sprzęcie gitarowym.

Zawsze jesteśmy szczęśliwi, gdy słyszymy od was, jak wam pomogliśmy, więc nie krępuj się zostawić komentarz. Jeśli uważasz, że jest coś, czego nie udało nam się przetestować, lub są jakieś szczególne treści, które chciałbyś zobaczyć w przyszłości na naszej stronie, zamieniamy się w słuch, przejdź do zakładki kontakt i napisz do nas!

Podobnie, jeśli uważasz, że jest coś, co możemy zrobić, aby strona była lepsza, chcielibyśmy usłyszeć to właśnie od Ciebie.

Szukasz jeszcze więcej sposobów na nawiązanie z nami współpracy? Śledź nas na Facebook, Twitter i Pinterest. Sprawdź nasze filmy i recenzje na YouTube i zasubskrybuj nasz kanał.